28 Pri 11:08 Vetura , Lipjan

Shitet bmw 528i ne gjendje shume te mire

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 10:23 Vetura , Burim

shes bmw

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 17:44 Vetura , Burim

bmw528i

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 15:20 Vetura , Viti

Bmw 528I e39 shitet ndrrohet.

4 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:30 Vetura , Burim

bmw 528i

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 18:14 Vetura , Pejë

Shes pjes per bmw e 39 benzin

1 313 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 14:46 Vetura , Ferizaj

BMW automatik

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Dhj 21:10 Vetura , Burim

Shes pjes per bmw e 39 benzin 2.8 i

1 313 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 10:43 Vetura , Pejë

Shes pjes per bmw e 39 brnzin 2.8

1 313 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 09:12 Vetura , Pejë

Shes pjes per bmw e 39 2.8 i

1 515 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 07:23 Vetura , Vushtrri

Ushit nga as Arsoni

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 18:34 Vetura , Pejë

Shes pjser per bmw e 39

1 313 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 13:40 Vetura , Pejë

Shes pjes per bmw e 39 benzin 2.8 i

1 313 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 13:24 Vetura , Pejë

Shes pjes per bmw e 39 benzin 2.8i

1 313 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 18:07 Vetura , Pejë

Shes pjes per bmw e39

1 313 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:23 Vetura , Pejë

Shes pjes per bmw e 39 i

1 333 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 18:57 Vetura , Prizren

BMW 2.8 Benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 18:39 Vetura , Malishevë

shitet dhe ndrrohet vetura

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 18:27 Vetura , Malishevë

shitet dhe ndrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 12:09 Vetura , Pejë

Shes bmw e 39

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 17:37 Vetura , Besianë

bmw 528i

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 02:04 Vetura , Ferizaj

Bmw M5 shum e rujtme

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 10:10 Vetura , Prishtinë

U SHITT FLM MERRJEP j BMW 528i automatic

3 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 17:20 Vetura , Prishtinë

Bmw ne gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gsh 11:00 Vetura , Prishtinë

BMW serie5 528i 3.0L Petrol 245 hp

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 06:32 Vetura , Lipjan

bmw 528 mpacket benzin

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 20:02 Vetura , Prizren

BMV 528

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 13:05 Vetura , Prishtinë

shes veturen BMW

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 17:50 Vetura , Gjilan

llaptop per dj

120 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 17:55 Vetura , Viti

BMW full exta 2.8i -00

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim