18 Gsh 12:26 Vetura , Gjilan

Shitet pikapi ngjendje trregullt

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gsh 13:12 Vetura , Ferizaj

Cardillac 3.6 b 2004 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Krr 20:32 Vetura , Prishtinë

Shitet pikapi mir dhe lir

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 23:10 Vetura , Drenas

shës pik up

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gsh 14:52 Vetura , Prishtinë

Cadillak

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim