30 Pri 18:51 Vetura , Ferizaj

Shavrolet 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gsh 22:26 Vetura , Prishtinë

Porosisni tek ne kërren që ju doni dhe e sjellim!

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Krr 14:04 Vetura , Pejë

Shitet urgjent

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim