06 Pri 11:30 Vetura , Pejë

VETURA AMERIKANE PER DASMA

Viti: 50-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Sht 22:44 Vetura , Prishtinë

U shit flm merr jep

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 17:42 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Camaro benzin -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 20:00 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Camaro

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 19:38 Vetura , Malishevë

Chervolet

6 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 23:02 Vetura , Ferizaj

Chervolet Camaro 3.6 Benzin Amerikan

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Gsh 07:58 Vetura , Therandë

CHEVROLET CAMARO DHE MONDIAL 250

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 00:00 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Camaro -01 full opcion me Rks 14100 t k

2 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim