Dje 14:08 Vetura , Ferizaj

MONSTERTRUCK CHEVROLET

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Qer 11:44 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Silverado 4x4 V8 , 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Sht 16:08 Vetura , Ferizaj

SHUME LIRE DHE MIRE -2011 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim