Sot 08:53 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 06:56 Vetura , Prishtinë

Citoren C-Elysee

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 15:47 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.2 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 17:07 Vetura , Dardanë

Shes Citroen Elysee 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Gsh 13:38 Vetura , Ferizaj

Citrioën C-Elysee

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 20:45 Vetura , Mitrovicë

Citroën 1.2 benzin

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 17:53 Vetura , Mitrovicë

Citroen 1.2 benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 18:47 Vetura , Prizren

Shitet Citroen c elysee

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 11:59 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C-Elysèe

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 20:00 Vetura , Klinë

shitet citroeni 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 16:05 Vetura , Klinë

shitet vetura

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 10:49 Vetura , Viti

Citroën 1.2 Benzine

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 13:28 Vetura , Rahovec

Citroen c elysee 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 19:13 Vetura , Prishtinë

shes veturen

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 10:55 Vetura , Gjakovë

shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 11:44 Vetura , Prishtinë

Citroen 2015 1 bit tka

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 17:22 Vetura , Besianë

Citroen c-elyse 2014 edhe 3 muj garancjan fabrikes

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 20:52 Vetura , Ferizaj

Citroën

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim