17 Tet 09:56 Vetura , Ferizaj

Daihatsu

6 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Sht 14:54 Vetura , Pejë

Daihatsu ROCKY 2.8 Dizel TURBO INTERCOLOR 4X4

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gsh 12:16 Vetura , Therandë

Shitet Gjipi Daihatsu

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Krr 12:43 Vetura , Ferizaj

Shes xhipin

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 18:32 Vetura , Ferizaj

Jeep

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 22:45 Vetura , Ferizaj

Jeep

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 11:42 Vetura , Lipjan

Shitet daihatsu rocky

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 18:43 Vetura , Pejë

Rocky dayhatsu

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 00:58 Vetura , Prishtinë

Daihatsu Rocky 2.8 turbo

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet Dihatsu Rocky 2.7 dizell

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 10:11 Vetura , Therandë

Daihatsu dizel -89

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 20:11 Vetura , Therandë

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 21:02 Vetura , Therandë

shitet dhe ndrrohet

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 18:21 Vetura , Prizren

DAIHATSU -98

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 21:04 Vetura , Shtime

Daihatsu rocky 2.8

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 20:30 Vetura , Prishtinë

Dehajcu

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim