Sot 13:17 Vetura , Rahovec

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT 24h

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Lipjan

FIAT 500C 1.3 BENZIN FULL

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:43 Vetura , Dardanë

PIKAP

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 17:37 Vetura , Ferizaj

Shes fiat bravo dizel

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 15:25 Vetura , Malishevë

ww2

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Krr 15:54 Vetura , Prishtinë

fiat 500 1.3 dizell

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 20:18 Vetura , Therandë

Shitet Vetura me marrveshje

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim