Sot 08:37 Vetura , Prishtinë

Fiat punto

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:20 Vetura , Vushtrri

Fiat punto 1.7 dizell rks 7 muj viti 2000 ndrrimi

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PUNTO 1.2 Benzin - SOLE - RKS 7MUJË-1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:36 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto 1.1 Benxin RkS BoJ NDRIMË

1 330 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:35 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto 1.2 Benxin RkS BoJ NDRIMË

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:47 Vetura , Gjilan

FIAT PUNTO 2002 , 1.2 , Benzin

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 Vetura , Gjilan

FIAT PUNTO 1.2 N GJENDJE PERFEKTE VITI.99

1 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:45 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Vetura , Vushtrri

Shes Pjes per Fiat Punto qmim e te Volitshme

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:19 Vetura , Prishtinë

Shes fiat punto 2002 1.9 dizel 11 muj regjistrim

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Vetura , Pejë

SHES FIAT PUNTO 1.2 16V RKS

1 777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:03 Vetura , Lipjan

Fiat punto 1.2

1 880 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat punto

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Vetura , Lipjan

Fiat Punto 1.4b dogan homologim -03

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:10 Vetura , Vushtrri

FIAT PUNTO 1.2 16v KLIM + SHIBER

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:08 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura Pa Dogan dhe me Defekt nga Aksidenti

6 003 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:24 Vetura , Mitrovicë

fiat punto

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:15 Vetura , Vushtrri

Shes - Fiat punto 1.2 benzin ''Boj edhe Ndrrim''

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:04 Vetura , Prizren

Fiat punto 1.2

1 490 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:35 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:06 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat punto 1.9 jtd

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 Vetura , Prishtinë

A.S.Ramoci

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:31 Vetura , Mitrovicë

fiat punto

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:29 Vetura , Dardanë

Shes Ndrroj Fiat Punto 1.2 Benzin - 1 Vit Rks

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:23 Vetura , Gjilan

Fiat Punto 1.2 Benzin - Rks 1 Vit 2001

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:06 Vetura , Ferizaj

hgt punto 9 muj regjistrim

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:29 Vetura , Ferizaj

Pikap, Fiat Punto

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:45 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Punto ne gjendje shum te rregullt

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 09:11 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe ndrohet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 09:09 Vetura , Prishtinë

Fiat punto 1.1 benzin

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 08:39 Vetura , Vushtrri

Fiat Punto benzin RKS 1997

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:09 Vetura , Vushtrri

Shees ndrroj Fiat Punto viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 20:27 Vetura , Ferizaj

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 20:08 Vetura , Pejë

Fiat punto 2001 1.9 JTD

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:28 Vetura , Prishtinë

Fiat punto 1.9 jtd

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:43 Vetura , Ferizaj

hgt punto

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:32 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Punto 1.9 D, 2001, 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Pri 12:44 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO 1.2BENZIN 16V ME KLIM

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 12:03 Vetura , Shtime

Fiat Punto 1.9 Diesel

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 10:22 Vetura , Ferizaj

Fiat punto 1.2

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 17:52 Vetura , Prishtinë

Fiat punto 1.9 jtd

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 14:01 Vetura , Ferizaj

Shitet fiat punto 1.9 JTD urgjent

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:22 Vetura , Prizren

Fiat punto 1.1 benzin sport

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 08:09 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.9. DIESEL I THJESHT

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 22:45 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe ndrohet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 22:00 Vetura , Deçan

Shitet Vetura

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:41 Vetura , Pejë

Fiat Punto van Multijet 1.3 diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 14:38 Vetura , Vushtrri

FIAT PUNTO

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Pri 14:26 Vetura , Dardanë

Fiat punto

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim