Sot 20:50 Vetura , Prishtinë

Ford Tourneo 1.8 Tdci ndrrimi i mundshem

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 15:25 Vetura , Prizren

Ford Tourneo 1.8 picap bojm dhe ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 10:41 Vetura , Malishevë

ford tourneo 1.8 cdti

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:01 Vetura , Malishevë

per shitje ford tourneo 1.8 cdti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:01 Vetura , Malishevë

Ford Tourneo 1.8 cdti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:26 Vetura , Gjilan

Shitet Ford Tourneo Viti 2007 Dizel

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 15:13 Vetura , Viti

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim