23 Pri 16:30 Vetura , Prishtinë

Hummer limit edition

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 18:21 Vetura , Prishtinë

Hummer 2 2005

29 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Mar 11:48 Vetura , Gjilan

Ne i Blejm Veturat me Aksident Bllokume dhe Defekt

7 880 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Mar 14:58 Vetura , Prishtinë

Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 14:49 Vetura , Prishtinë

Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 13:40 Vetura , Ferizaj

Shitet Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Dhj 01:24 Vetura , Gjilan

Hummer H2

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Tet 11:42 Vetura , Mitrovicë

Shitet Hamers Asht me targa amerikane ka regjistri

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gsh 16:20 Vetura , Gjilan

Renta Car KACULI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 15:57 Vetura , Gjilan

hummer h2

18 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 08:39 Vetura , Gjilan

hummer h2

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim