Sot 15:39 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee 2.5 CRD Dizel RKS

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:50 Vetura , Prishtinë

JEEP CHEROKEE 3.1 DISEL

2 666 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:34 Vetura , Prishtinë

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:44 Vetura , Drenas

Bojku Comrce Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt etj.

4 440 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:29 Vetura , Lipjan

Jeep Cherokee 5.2 V8

2 444 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 Vetura , Therandë

Jeep cherokee

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 Vetura , Mitrovicë

Shes pjes per gjipa

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:03 Vetura , Prizren

Jeep Grand Cherokee 3,1 disell,ndrrimi i mumdshem

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:49 Vetura , Prishtinë

JEEP GRAND CHEROKE LAREDO - AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Gsh 21:46 Vetura , Drenas

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gsh 21:12 Vetura , Deçan

Jeep cherokee 2.5 diesel

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gsh 16:24 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Gsh 11:20 Vetura , Prishtinë

JEEP LIBERTY AUTOMATIK 116 000 KM 2005

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gsh 23:12 Vetura , Deçan

Jeep Cherokee benzin

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gsh 23:01 Vetura , Prishtinë

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Gsh 20:27 Vetura , Burim

Jeep Cherokee dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Gsh 20:03 Vetura , Mitrovicë

Jeep cheroke

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gsh 17:30 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrroget me naj golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gsh 01:29 Vetura , Prishtinë

JEEP LIBERTY 2.5 CRD 4x4 IPO SA DOGANUAR DHE RKS

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gsh 18:42 Vetura , Ferizaj

Jeep Grand Cherokee 2000 4.7 benzin plin

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gsh 22:32 Vetura , Gjakovë

Shitet jeep cheroke 2.1 disel

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Krr 16:07 Vetura , Prishtinë

Shitet JEEP LIBERTY 4x4 3.7L

6 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Krr 20:52 Vetura , Lipjan

Vetur

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Krr 10:43 Vetura , Viti

Jeep Cheeroke

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Krr 12:42 Vetura , Malishevë

Shes Gjypi dizell 2.8 rks 1 vit

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Krr 01:52 Vetura , Ferizaj

U SHITTTTTTT

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Krr 20:33 Vetura , Ferizaj

Jeep 3.7 benzin plin n dizne 4x4 rks

4 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Krr 08:35 Vetura , Mitrovicë

Jeep cherokee Ne gjendje perfekte

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 02:30 Vetura , Pejë

Jeep Cherooke

780 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 15:15 Vetura , Therandë

Jeep Cherokee 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 20:58 Vetura , Prishtinë

jeep cherokee

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 11:59 Vetura , Vushtrri

Shes gjip jeep cherokee

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Qer 10:02 Vetura , Gjakovë

Shitet jeep lbert

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 18:22 Vetura , Ferizaj

Jeep

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 08:13 Vetura , Prishtinë

Jeep Cherokee CRD 4X4 2.8 Diesel

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 08:13 Vetura , Prishtinë

Jeep Cherokee CRD 4X4 2.8 Diesel

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 19:16 Vetura , Deçan

Jeep cherokee

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 12:41 Vetura , Gjilan

Jeep

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 15:31 Vetura , Gjilan

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 08:12 Vetura , Therandë

Jeep cherokee 2.5 crd

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 22:04 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherooke Liberty 2.5 |RKS|

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 20:23 Vetura , Gjakovë

Shitet Jeep

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 10:11 Vetura , Klinë

shes jeep cheroke me klim

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 22:25 Vetura , Prishtinë

Jeep cherokee sport 2.5 CRD 4X4

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 22:09 Vetura , Drenas

shes gjipin jeep 2.5

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 20:30 Vetura , Shtime

Shitet Jep liberty

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:04 Vetura , Skenderaj

Jeep

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 17:21 Vetura , Prishtinë

Jeep Grand Cherokee

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:44 Vetura , Dragash

Vetura

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:37 Vetura , Ferizaj

Shes jep dhe boj ndrrim me vetur.

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim