Dje 21:20 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrrohet

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gsh 08:28 Vetura , Dragash

MAKIN MODERNE LANCIA THESIS 3.2

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gsh 19:02 Vetura , Prizren

LANCIA THESIS 3.2 AUTOMAT

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gsh 21:17 Vetura , Therandë

Shitet lancia thesis

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Krr 20:59 Vetura , Prishtinë

Lancia Thesis 2.4 Dizell Automatic

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Krr 20:56 Vetura , Prishtinë

Lancia Thesis 2.4 Dizell Automatic

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Krr 09:13 Vetura , Deçan

Shitet Fiat Lancia modeli Thesis 2.4

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 19:44 Vetura , Deçan

Lanica Thesis 2.4 Dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 20:53 Vetura , Therandë

U shit ��

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:24 Vetura , Gjilan

Lancia 2.4 JTD Thesis

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gsh 20:16 Vetura , Artanë

shitet makina

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim