Sot 17:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes.250.Dizel.Regj.03.05.2017.Ne Aksion.

1 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Vetura , Malishevë

Mercedes 250 ngjyra e kaft metalike

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:46 Vetura , Ferizaj

Shes Mercedes 250 Karavan automatik

1 900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:10 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:09 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:06 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:57 Vetura , Gjilan

Mercedes 250 dizel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:41 Vetura , Prizren

shitet urgjent

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:32 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes 250 d

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:33 Vetura , Prizren

Mercedes 250 dizell rks 6 nuaj

1 750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:06 Vetura , Pejë

Bejm transportin mallrave mrena dhe jasht kosove

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:32 Vetura , Viti

mercedes 2.2 Dizel

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Vetura , Kastriot

Mercedes 250 dizell 86 AUTOMATIK

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:35 Vetura , Pejë

Mercedes 250E isapo ardhur nga zvicrra

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 Vetura , Prishtinë

shes mercedes 250 dizell extra irujtun klim

2 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes E 250 VITI 1993

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:48 Vetura , Ferizaj

Mercedes 250 dizell

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:39 Vetura , Pejë

Mercedes 250 D i servisuar para 2 dite komplet

1 575 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 Vetura , Prizren

Mercedes 250 automatik rks

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:37 Vetura , Prishtinë

bejme tregti si krejt me dallavere pa kufi

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:16 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz 250 dizel

2 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:14 Vetura , Ferizaj

Mercedes 250 dizell viti 89

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:49 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj Mercedes 250 dizel rks viti 91

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:48 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj 250 dizel rks 9 muaj viti 90

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:48 Vetura , Vushtrri

Shees ndrroj Mercedes 250 rks 8 muaj Viti 86

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:58 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz Karavan C250 Turbo Diesel 1998

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 Vetura , Mitrovicë

Shes mercedes 250 i aksidentuar 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:27 Vetura , Malishevë

SHES MERCEDES-BENZ 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:21 Vetura , Gjakovë

Mercdes benz 250

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 19:35 Vetura , Malishevë

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 18:36 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Shk 16:52 Vetura , Prizren

Mercedes 2.5 turbo dizel 9 muj regj

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:28 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes 250 dizell

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 21:27 Vetura , Therandë

Shitet vetura mercedes benz 2.5 dizell

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 20:08 Vetura , Prizren

Shes mercedes 250 E turbo 95 me klim

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 17:48 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz 250D regjistrim 06.10.2017

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 17:43 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz 250D -89 1vit regjistrim 06.10.2017

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:07 Vetura , Pejë

mercedes 250 ndrrim me mercedes 300

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 13:44 Vetura , Malishevë

Mercedes 250 D viti 1988

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 10:56 Vetura , Pejë

Shitet mercedesi dhe gollfi bëj edhe ndrrim

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 10:55 Vetura , Burim

Shitet mercedesi dhe gollfi bëj edhe ndrrim

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 09:55 Vetura , Kastriot

MERCEDES 250 D 11MUJ RKS

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 09:22 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz benzin gaz

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 09:07 Vetura , Skenderaj

Shes Mercedesin

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 09:02 Vetura , Skenderaj

Mercedes-Benz

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Shk 23:15 Vetura , Gjakovë

Benz 250

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 21:48 Vetura , Pejë

Kamjonet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 19:24 Vetura , Malishevë

Mercedes

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim