Dje 19:34
Linku:
Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz E320 CDI-EVO AVANTGARDE

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 08:41 Vetura , Lipjan

MECEDES E320 3.2 AVANGARD

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes E 320 CDI EVO Pa Dogan

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34
Linku:
Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz E320 CDI-EVO AVANTGARDE

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:21 Vetura , Vushtrri

Mercedes C320 benzin plin ne Dizne

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:15 Vetura , Ferizaj

Mercedes Ml 320CDI 4 Matic

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:35 Vetura , Ferizaj

Shes mercedesin e320 dizel

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Krr 23:41 Vetura , Ferizaj

Shes mercedesin e320 dizel

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Krr 16:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLK 320

25 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Krr 13:50 Vetura , Lipjan

Mercedes 320 Automatik Diesel

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Krr 19:09 Vetura , Prishtinë

Rent a Car , lire e mire

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Krr 11:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz CLS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Krr 14:08 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes Benz 320 2006

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Krr 13:23 Vetura , Skenderaj

Mercedes E 320 Amerikan

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Krr 23:56 Vetura , Mitrovicë

mercedes benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Krr 19:30 Vetura , Pejë

MERCEDES E 320

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Krr 11:05 Vetura , Ferizaj

Kamionet mercedes 310

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Krr 17:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLS 320 CDI

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Krr 10:54 Vetura , Pejë

Mercedes 320 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Krr 22:34 Vetura , Gjakovë

Mercedes Vario 612 i rigjistruar

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Krr 12:13 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz avantgarde

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Krr 10:02 Vetura , Ferizaj

Shes mercedes c320 -05 ndrrim me mercedes e320

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Krr 17:58 Vetura , Gjakovë

Mercedes e320 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Krr 14:32 Vetura , Gjakovë

Shitet vetur Mercedes-benz S 320 cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Krr 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Krr 21:06 Vetura , Ferizaj

Vetura e garantuar per km dhe per t tjera

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 19:34 Vetura , Prishtinë

SHES - NDRROJ MERSEDES-BENZ E320 DIZEL ,2006

11 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 20:54 Vetura , Gjakovë

Mercedes 320 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 15:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes s320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Qer 02:09 Vetura , Dragash

Mercedes Benz ML 320 CDI 2006

11 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 01:09 Vetura , Ferizaj

Mercedes c. Amg paket 2.3b. 2006

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 20:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Qer 13:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 320

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 00:26 Vetura , Mitrovicë

Mercedes 320

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:15 Vetura , Ferizaj

shes dhe ndrroj S320 dizel 1 vit regj

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:08 Vetura , Kastriot

Shitet Mersedes Emel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 20:59 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 20:42 Vetura , Dragash

Mercedes e 320 avantgarde

11 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Qer 19:58 Vetura , Ferizaj

Shitet benzi n gjendje shum t mir

8 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:10 Vetura , Gjilan

Urgjent shitet ml 320i

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 20:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Maj 19:26 Vetura , Ferizaj

shes dhe ndrroj S320 dizel 1 vit rks

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:37 Vetura , Prishtinë

Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 12:41 Vetura , Lipjan

shes mercedes 320 urxhent

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 22:32 Vetura , Pejë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:23 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 11:36 Vetura , Prizren

Mercedes benz E320

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 11:16 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Maj 20:02 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Maj 14:17 Vetura , Prizren

Mercedes benz 320 avantgarde

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim