29 Pri 23:09 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj Nissan pathfinder es

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Pri 14:21 Vetura , Viti

Nissan pathfinder 2.5 Dci LE 4x4 2006

10 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 08:08 Vetura , Pejë

SHITET NISSAN PATHFINDER 2.5

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 17:56 Vetura , Pejë

shes dhe ndrroj Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Pri 17:00 Vetura , Pejë

Shitet Nissan Pathfinder

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 01:47 Vetura , Pejë

Shes Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Pri 23:19 Vetura , Pejë

Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Pri 01:26 Vetura , Pejë

shes dhe Ndrroj Nissan Pathfinder s

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Pri 03:20 Vetura , Pejë

Shes Nissan paithfinder s

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Pri 03:12 Vetura , Pejë

shes Nissan pathinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Pri 17:50 Vetura , Pejë

shes nissan pathinder

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 01:33 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Mar 21:17 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Mar 21:12 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

01 Shk 18:10 Vetura , Mitrovicë

Vetura eshte ne gjendje shume te mire

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 20:30 Vetura , Prishtinë

Shes Gjip Nissan Phatpinder

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 23:29 Vetura , Mitrovicë

Vetura eshte ne gjendje shume te mir

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 12:24 Vetura , Prizren

Nissan

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Sht 14:43 Vetura , Viti

Nissan Pathfinder -08

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gsh 11:31 Vetura , Prishtinë

Nissan pathinder

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gsh 11:28 Vetura , Vushtrri

Nissan pathinder vip

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gsh 21:26 Vetura , Besianë

Nissan pathinder

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gsh 18:03 Vetura , Prishtinë

Vetur vip

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gsh 18:00 Vetura , Mitrovicë

Vetur vip

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gsh 17:58 Vetura , Vushtrri

Vetur

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Krr 00:42 Vetura , Prishtinë

Kerkoj mjeshter te veturave

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 08:44 Vetura , Gjilan

nissan pathfinder navara 4x4

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:18 Vetura , Pejë

Shes Nissan

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 20:21 Vetura , Mitrovicë

Nisan pathfinder

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 22:41 Vetura , Ferizaj

fellne per NISAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:27 Vetura , Prishtinë

shitet dhe ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 11:40 Vetura , Prishtinë

Shes Nissan Pathfinder Urgjentisht

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 20:01 Vetura , Drenas

Goma M+S

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 14:54 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder full opcion

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 16:37 Vetura , Prishtinë

Nissan pathfinder automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 22:45 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:15 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VETURA NISSAN PATHFINDER

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Nën 10:41 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gsh 13:22 Vetura , Prishtinë

Nissan

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Jan 00:00 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

01 Jan 00:00 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

01 Jan 00:00 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

Në fillim