Sot 00:27 Vetura , Prishtinë

Shes dhe e ndrroj

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 18:30 Vetura , Ferizaj

Nissan primastar

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 14:56 Vetura , Besianë

shes nisan

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:24 Vetura , Pejë

Nissan Primastar 2.0 dCI FRIGO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 16:49 Vetura , Pejë

Nissan Primastar 2.0 dCI FRIGO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 15:46 Vetura , Pejë

U SHITTT!!!!!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 21:29 Vetura , Prizren

Shitet kombi Nissan Primaster 2.0d

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Krr 22:36 Vetura , Prizren

Nisan kombi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Krr 09:07 Vetura , Prishtinë

NISSAN PRIMASTAR 2.5 DCI 9 ULSE

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 23:55 Vetura , Prishtinë

Kombi

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 00:04 Vetura , Prishtinë

Kombi Nissan Primastar

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 07:14 Vetura , Prishtinë

Nissan

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 22:09 Vetura , Prishtinë

Nissan Kombi

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 20:44 Vetura , Prishtinë

Kombi

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 11:09 Vetura , Pejë

SHITET NISSAN PRIMASTAR 2006 DIESEL LEXO⬇

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 00:29 Vetura , Gjakovë

Nisan Primastar

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim