16 Pri 18:15 Vetura , Rahovec

Rimorkio per Bleta dhe lloj lloj puni tjera.

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 15:44 Vetura , Gjakovë

Fellne

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 15:19 Vetura , Rahovec

Opel Vectra

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 07:39 Vetura , Vushtrri

Opel Astra 1.7 dizell rks10 viti 2006 ndrrimi muns

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 12:19 Vetura , Prizren

pikap

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim