Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 19:17 Vetura , Pejë

Porsche Panamera S

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Sht 15:19 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera 400PS me BTC dhe ETH

59 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 17:58 Vetura , Prishtinë

PORSCHE PANAMERA 3.0 DISEL ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 16:26 Vetura , Artanë

Porche Panamera benzin

85 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 10:17 Vetura , Gjilan

Porsche Panamera 4S

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 21:54 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 20:23 Vetura , Pejë

Porsche Panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Jan 19:22 Vetura , Gjilan

bejm nxhyrosjen e fellneve ne menyr prefesionale

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim