Dje 15:36 Vetura , Prizren

Saab 9-5

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 14:48 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet dhe Ndërrohet

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 00:27 Vetura , Gjilan

Shiten Pjeset per SAAB 9-5 dhe SAAB 9000

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 01:09 Vetura , Prizren

Makina Saab

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 00:29 Vetura , Prizren

Makina Saab

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Dhj 14:44 Vetura , Lipjan

Saab 9-5 Aero 2.3T

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 20:31 Vetura , Pejë

Saab 2.2 dizell 03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 13:59 Vetura , Gjilan

Shitet Saab 95 2.3t

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:38 Vetura , Deçan

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 20:23 Vetura , Prishtinë

Saab 9-5 2001

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:42 Vetura , Dardanë

Saab 9.5 cobmi 2-3t

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gsh 17:30 Vetura , Dardanë

Saab 9.5t benzin -95

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim