Dje 14:59 Vetura , Ferizaj

Shitet SAAB

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:55 Vetura , Gjilan

shitet apo dhe ndrrohet

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 22:36 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 2 -00

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim