23 Krr 15:25 Vetura , Prishtinë

Suzuki sx4 1.9 tdi 4x4 me mundesi kyçje dhe ckyçje

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Krr 13:06 Vetura , Gjilan

Suzuk

Viti: 1983
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 13:28 Vetura , Skenderaj

Xhip Suzuki 4*4

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 08:41 Vetura , Pejë

Suzuki

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 16:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki SX4, Viti 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Gsh 16:51 Vetura , Gjilan

Suzuki SX4, 4WD

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gsh 08:51 Vetura , Prizren

Suzuku SX4, 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim