Dje 09:30 Vetura , Pejë

TOYOTA AYGO 2007 NDRIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 01:16 Vetura , Gjilan

Shitet TOYOTA Tipi Aygo,1.0 Benzin, MANUEL

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 13:48 Vetura , Vushtrri

U shit

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 11:08 Vetura , Prishtinë

Shitit-09-Toyta-Benizin-1.0-Klim-Posa-Dog-Regj

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Mar 16:27 Vetura , Ferizaj

Tojot

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Mar 10:55 Vetura , Ferizaj

Toyota aygo 1.4 D4D

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Mar 09:17 Vetura , Mitrovicë

Toyota aygo 1 vit rks

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 08:14 Vetura , Prishtinë

Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer..

45 950 414 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gsh 13:59 Vetura , Pejë

Toyota aygo

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gsh 21:28 Vetura , Kaçanik

shes toyota aygo

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Maj 22:09 Vetura , Pejë

Toyota Aygo 1.0 Me Bluetooth tel. dhe Klima

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Maj 19:56 Vetura , Kaçanik

Shes veturen toyota aygo

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 19:04 Vetura , Pejë

U shit, Flm merrjep.com

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim