05 Pri 21:45 Vetura , Viti

Shitet Volvo

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:23 Vetura , Prishtinë

SHES VETUREN GJIP - VOLVO- 2006 ch

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 19:23 Vetura , Lipjan

Vetur

380 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 13:44 Vetura , Mitrovicë

Volvo 240

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 18:45 Vetura , Gjilan

Volov

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 11:58 Vetura , Gjilan

Shitet volov

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 15:35 Vetura , Gjilan

Shitet ose bejm dhe ndrrim qmimi sipas marrveshjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Sht 20:32 Vetura , Klinë

Shes Volvon neNr 049614091

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Krr 11:14 Vetura , Viti

volvo

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Krr 19:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 22:08 Vetura , Ferizaj

shes urgjentisht volvon

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 12:22 Vetura , Gjilan

Shitet iveco 35.8

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 12:10 Vetura , Ferizaj

Iveco kamion 35.8 diesel

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 12:02 Vetura , Kaçanik

Shes iveco kamion

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 23:59 Vetura , Ferizaj

Volvo 240

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Jan 18:14 Vetura , Prishtinë

Volvo

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 20:41 Vetura , Prishtinë

Mercedes 240 dizel -96

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 11:26 Vetura , Fushë Kosovë

Vetura per transport te kufomave

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 20:48 Vetura , Viti

Makin zis

15 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim