MF 25 , 4
MF 28 , 1
MF 5 , 1
Sot 16:52 Vetura , Prizren

Opel Vectra

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 11:21 Vetura , Mitrovicë

Shes maqin per larjen e veturave

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
06 Shk 08:43 Vetura , Rahovec

TOURAN 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 17:52 Vetura , Gjakovë

shes shporetin me dru dhe naft

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 18:16 Vetura , Prizren

shitet

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 09:21 Vetura , Prizren

Simca OldTimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 12:19 Vetura , Ferizaj

urgjent shes trajtor me cmim voliteshem

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 15:16 Vetura , Ferizaj

Shes Motorr Katerrrotsh

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 22:22 Vetura , Ferizaj

Maqin per larjen e tepihave. Pllakave

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 12:10 Vetura , Skenderaj

Kombi viti91 ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 18:56 Vetura , Prishtinë

Rimorkio per veture

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim