MAKINA , 166422
VENDBANIME , 62037
ELEKTRONIKA , 61631
TË TJERA , 15287

Sot 11:49 Banesa , Prishtinë

banes me qera te sllovenia sport te albi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:49 Vetura , Pejë

Opel Corsa B Pa Doganë

630 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

MERCEDES A170 CDI AVANGARD 1 VIT REGJISTRIM FULL

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 190d

2 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 cdti

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:49 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Breg te Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 11:49 Vetura , Lipjan

Audi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura , Prizren

shes citroen

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:49 Vetura , Lipjan

HYUNDAI i20 1.2 BENZIN - 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:49 Vetura , Ferizaj

Toyota 4-Runner -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:49 Shtëpi , Gjilan

SHTEPIA NE GJILAN (qytet)

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Audi a3 2.0 tdi-2010 S-LINE

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim