MAKINA , 166104
VENDBANIME , 61942
ELEKTRONIKA , 61454
TË TJERA , 15219

Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

Banese EXCLUSIVE me QIRA ne Dragodan - Arberi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 16:35 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 1.7 DTI KLIMATRONIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:35 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje ne KISHNIC shum lir

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira ne Kalabri, te ndertesat e Nartelit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

lshohet kati i shtepis me qera 350 te parku i qyte

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në Mati 1 me 60m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:35 Vetura , Ferizaj

BMW X5 3.0 D AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:35 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 70m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

Super Banese Extra qmim

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Bregu i Diellit

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA TE QAFA MBI RESTORANT DE RADA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

WWW.KOSOVA-IMMOBILIEN.COM

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

BANES PER NDERKOMBETARE DHE FAMILJARE-MUHAXHERET^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 16:35 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE QENDER

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:35 Vetura , Besianë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN 24h

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim