MAKINA , 165104
VENDBANIME , 61666
ELEKTRONIKA , 61120
TË TJERA , 15168

Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

shitet dhe ipet me qera banesa ne breg dillit 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

Lëshojme banes me qera në Arbëri ish-Dragodan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne dragodan super lluksoze 1300 euro

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 07:24 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura nga 2002deri2014 Cash��

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:24 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia në Hajvali

235 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

banes me qera te qafa 350 euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

Banesa 3 dhomshe 90m2 kati 5 Qender Pejton

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

LESHOJ BANESEN ME QERA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE BREG DILLIT TE AMBULLANTA

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 07:24 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne DRAGODAN 300 EURO SUPER E MOBILUM

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Në fillim