400 EXC , 1
450 EXC , 2
520 EXC , 1
22 Jan 15:23 Kros/Enduro , Kaçanik

KTM EXC 400

2 100 EUR

Viti: 2004
28 Pri 19:08 Kros/Enduro , Kaçanik

KTM 450 cc Endruo

2 400 EUR

Viti: 2004
29 Sht 12:19 Kros/Enduro , Kaçanik

Ktm 400cc dhe 450cc

3 300 EUR

Viti: 2004
Në fillim