02 Nën 21:21 Vetura , Kaçanik

Opel Kadett -91

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Sht 10:30 Vetura , Kaçanik

Opel Kadett -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 11:32 Vetura , Kaçanik

Opel Kadet super i ruajtur dhe Super Punim

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim