MDX , 5
RL , 1
TL , 1
TSX , 1
05 Jan 09:09 Vetura , Klinë

pomp

600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 13:01 Vetura , Klinë

Kemi pjes per vetura vw audi ford opel mercedes

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 12:01 Vetura , Klinë

samsung s7

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 22:04 Vetura , Klinë

Rimorkio

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 16:41 Vetura , Klinë

Investo pak dhe fito shum

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 13:59 Vetura , Klinë

shitet

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 03:17 Vetura , Klinë

golf

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 16:50 Vetura , Klinë

Golf 2 Dizel 1.6 i Thjesht

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim