Golf , 1417
Passat , 337
T3 , 29
T4 , 119
T5 , 35
T6 , 1
181 , 4
Amarok , 5
Beetle , 3
Bora , 32
Caddy , 156
CC , 7
Corrado , 1
Crafter , 3
Eos , 1
Fox , 1
Jetta , 56
Käfer , 1
LT , 7
Lupo , 18
Phaeton , 1
Polo , 65
Sharan , 11
T2 , 62
Tiguan , 3
Touareg , 11
Touran , 66
Vento , 27
16 Sht 16:41 Vetura , Klinë

Investo pak dhe fito shum

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim