15 Jan 20:55 Vetura , Klinë

U shit flm

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 17:57 Vetura , Klinë

Shes gjipin dhe bej ndrrimi

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 21:09 Vetura , Klinë

shitet jeep cherooke

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 17:54 Vetura , Klinë

shitet jeep cherooke

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 15:09 Vetura , Klinë

Shitet Grand cheroke

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 12:42 Vetura , Klinë

Jeep wrangler 2.5 dizel -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 19:40 Vetura , Klinë

Jeep Grand Cherokee

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim