21 Shk 18:32 Vetura , Klinë

Reno llaguna

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 18:45 Vetura , Klinë

Renault laguna

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 15:48 Vetura , Klinë

Shes veturen sa po ardhur nga Italia 1700 EURO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 21:28 Vetura , Klinë

shes renault laguna 2.2 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 17:23 Vetura , Klinë

Renault Laguna 1.8 16v

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 20:37 Vetura , Klinë

Shes dhe nderroj

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim