MAKINA , 166104
VENDBANIME , 61942
ELEKTRONIKA , 61454
TË TJERA , 15219

Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA TE INTEREXI-RRUGES PER FUSHKOSOVE-^

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne qender te 4 llullat!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 14:36
Linku:
Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7 cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

zyre me qera perball grandit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Aktash 3 - Kodi 0828

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:36 Vetura , Vushtrri

Shes Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne dragodan te KOMUNA E RE

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:36 Vetura , Therandë

Auto24 kontakt BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN

8 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Vetura , Lipjan

BMW X5 3.0 DIZEL

6 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA ME DEFEKTE TE NDRYSHME 24h

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

banes me qera te sllovenia sport te albi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

BANES PER FAMILJARE DHE STUDENTA-TE QAFA^

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:36 Shtëpi , Prishtinë

Shiten 4.70 Ari tokë në Tasligje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 14:36 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe 100m2 kati 2 Top Hane

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Në fillim