MAKINA , 165389
VENDBANIME , 61711
ELEKTRONIKA , 61238
TË TJERA , 15170

Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne lagjen AKTASH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:59 Vetura , Prishtinë

SHES FELLNE 15 COL PER OPEL ASTRA CORSA VECTRA

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:59 Banesa , Gjilan

banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:59 Vetura , Gjakovë

Kompania Auto24 Blejm Vetura Te gjithe Kosoven��

14 310 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:59 Vetura , Ferizaj

Bmw 525 Automatik Diesel viti 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Mati 1 (250euro)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 16:59 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA ME DEFEKTE TE NDRYSHME 24h

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Fushe Kosov te viva

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne ULPIANE te AAK-ja

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:59 Shtëpi , Gjilan

banesa

Numri i dhomave: 4
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

BANES PER NDERKOMBETARE DHE FAMILJARE-MUHAXHERET^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE TE VIVA FRESH^

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banes ne Ulpian

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA te rruga "B"

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banes

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Qender te Sheshi Nëna Terezë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 16:59 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Breg t diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:59 Banesa , Gjilan

banesa gjilan

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Në fillim