09 Nën 21:15 Vetura , Besianë

Shes zerime

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 21:23 Vetura , Besianë

Shes zgjerime

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:26 Vetura , Viti

goma

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 16:41 Vetura , Klinë

Investo pak dhe fito shum

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gsh 12:01 Vetura , Skenderaj

shes golf 2

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 21:26 Vetura , Prishtinë

U SHIT FLM

42 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 23:25 Vetura , Kaçanik

Acura TL

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 14:27 Vetura , Besianë

WV T4 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 21:22 Vetura , Vushtrri

u shit flm merr jep

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gsh 08:50 Vetura , Vushtrri

Fellne

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim