Dje 19:16 Vetura , Vushtrri

Mercedes 300

2 350 EUR

16 Tet 17:34 Vetura , Drenas

Shitet dhe ndrrohet

1 100 EUR

29 Sht 10:38 Vetura , Vushtrri

She's

1 350 EUR

27 Sht 15:16 Vetura , Prishtinë

Veture

1 800 EUR

23 Sht 16:19 Vetura , Drenas

U shit ushit

900 EUR Çmimi me zbritje

20 Sht 21:04 Vetura , Ferizaj

Mercedes 300 td

1 599 EUR

03 Sht 09:43 Vetura , Pejë

Mercedes 300d -92

1 800 EUR

Në fillim