Dje 20:22 Banesa , Lipjan

Banesa/lokal ne qender te Lipjanit

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
03 Dhj 14:39 Banesa , Lipjan

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Dhj 18:19 Banesa , Lipjan

Dy Banesa ne lipjan afer komunes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Nën 09:28 Banesa , Lipjan

BANESA NE SHITJE :100 dhe 105m2 meQmimtë Volitshëm

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Nën 12:12 Banesa , Lipjan

SHITET ose jepet ME QERA

Numri i dhomave: 2
24 Nën 18:28 Banesa , Lipjan

BANESA IPET ME QERA

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Nën 20:56 Banesa , Lipjan

Banesë me qera në Lipjan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Nën 22:49 Banesa , Lipjan

Banes ne lipjan

Numri i dhomave: 2
14 Nën 19:17 Banesa , Lipjan

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
12 Nën 23:34 Banesa , Lipjan

banesa

Numri i dhomave: 2
10 Nën 18:55 Banesa , Lipjan

Leshoj banes me qera te Billat ne Lipjan

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Nën 16:53 Banesa , Lipjan

Leshoj banes me qera ne Lipjan te Billat

170 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Nën 08:32 Banesa , Lipjan

leshoj banes me qira te urban center 2 dhomshe

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Nën 12:48 Banesa , Lipjan

Leshoj banes me qera te Billat ne Lipjan

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Nën 12:07 Banesa , Lipjan

Leshohet lokali me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
06 Nën 13:43 Banesa , Lipjan

Banesa me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Nën 15:50 Banesa , Lipjan

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
01 Nën 18:20 Banesa , Lipjan

Banesa ipet me Qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
30 Tet 20:41 Banesa , Lipjan

shitet banesa

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Tet 23:39 Banesa , Lipjan

shitet banese ne qender te lipjanjt

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Tet 10:54 Banesa , Lipjan

Banesa shum cilsore Te Muhameti

Numri i dhomave: 3
12 Tet 08:28 Banesa , Lipjan

Banesat jan te reja dhe te paperdorura

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
01 Tet 15:22 Banesa , Lipjan

Shitet Banesa MAGURE

17 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 20:30 Banesa , Lipjan

Leshohet me qet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Sht 16:40 Banesa , Lipjan

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Sht 23:24 Banesa , Lipjan

Shes banes

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Gsh 21:53 Banesa , Lipjan

Ipet banesa me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Gsh 16:54 Banesa , Lipjan

Leshoj Lokalin me qera ne Lipjan te Keki

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Gsh 18:49 Banesa , Lipjan

Banesa në Kompleksin INTERGROUP

Numri i dhomave: 3,5
18 Gsh 16:01 Banesa , Lipjan

Banesa magure ne Lipjan

16 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Gsh 12:10 Banesa , Lipjan

ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Gsh 22:06 Banesa , Lipjan

BANES

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Gsh 15:40 Banesa , Lipjan

Shitet

Numri i dhomave: 2
10 Gsh 14:35 Banesa , Lipjan

Banesa ne Lipjan

32 500 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Krr 09:40 Banesa , Lipjan

Banesa

Numri i dhomave: 3
Në fillim