MDX , 11
NSX , 4
RL , 1
TSX , 2
08 Pri 10:56 Vetura , Lipjan

Kombi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 07:57 Vetura , Lipjan

Shes iveco

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:51 Vetura , Lipjan

Shiten KarrikAt SHankit 4 copa

65 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 14:40 Vetura , Lipjan

Rrakidaq + Bilardo +

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 16:51 Vetura , Lipjan

shesim pundore

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 13:11 Vetura , Lipjan

shitet korrektor tensioni

90 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 21:19 Vetura , Lipjan

IMT Forguson 533

2 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 19:13 Vetura , Lipjan

shitet

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 15:02 Vetura , Lipjan

shes kockat

4 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 19:13 Vetura , Lipjan

shes nisan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gsh 14:32 Vetura , Lipjan

BMV DELFIN 1.8

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gsh 22:03 Vetura , Lipjan

Golf 2

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Krr 16:50 Vetura , Lipjan

Kuka per mercedes

70 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 11:32 Vetura , Lipjan

dritare te drurit jan shum lir

120 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 18:21 Vetura , Lipjan

dorza te sonit 2 dhe 3 10 euro

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 01:15 Vetura , Lipjan

shitet klyshi

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 22:52 Vetura , Lipjan

ma

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 15:53 Vetura , Lipjan

as

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 18:24 Vetura , Lipjan

Golf 2 turbo dizell

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 23:34 Vetura , Lipjan

Shitet

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 19:50 Vetura , Lipjan

kerr

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim