S-modele , 5
TT , 1
100 , 7
200 , 1
80 , 178
90 , 17
A1 , 3
A2 , 4
A3 , 36
A4 , 69
A5 , 7
A6 , 75
A7 , 6
A8 , 18
Allroad , 1
Q5 , 2
Q7 , 7
RS7 , 1
S1 , 1
13 Gsh 00:41
Linku:
Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. Me DOGAN DHE Pa DOGAN. Me DEFEKTE

1 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gsh 00:41
Linku:
Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. PA DOGAN Me DEFEKTE. DHE ME RKS

1 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gsh 21:30
Linku:
Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 TDI

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:17 Vetura , Lipjan

Audi 80 plin benzin

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Vetura , Lipjan

shes fellne 14.me guma

120 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:33 Vetura , Lipjan

AUDI A 4 AUTOMATIC TIPTRONIK MULTITRONIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:49 Vetura , Lipjan

AUDI A8. 3.0tdi rks facelift full opsion

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:19 Vetura , Lipjan

Audi a3 2.0 tdi automatik s-line

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:17 Vetura , Lipjan

Audi a5 3.0 tdi quatrro me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:36 Vetura , Lipjan

SHES AUDI A4 2.0 TDI BEJM EDHE NDRRIM

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:23 Vetura , Lipjan

AUDI A7 3.0 TDI..QUATRO..2011...FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:22 Vetura , Lipjan

AUDI Q7 3.0 TDI..QUATRO...FULL..OPCIONE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:38 Vetura , Lipjan

Rent a car�� lorenti ����

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:30 Vetura , Lipjan

Audi a2 1.4 tdi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:28 Vetura , Lipjan

Audi A3 1.9 tdi automatik

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:29 Vetura , Lipjan

Audi A4, 2.7 TDI

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:36 Vetura , Lipjan

Audi A4 2.0 Automatik RKS

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:28 Vetura , Lipjan

Audi a5 2.0 tdi

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:27 Vetura , Lipjan

AUDI Q5 3.0 TDi QUATTRO 245 PS ME FULL EXTRA

19 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:24 Vetura , Lipjan

Rent a Car

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:09 Vetura , Lipjan

Audi A6 2.5 TDI

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:36 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:15 Vetura , Lipjan

Audi a4

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:00 Vetura , Lipjan

Audi a6

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gsh 22:42 Vetura , Lipjan

AUDI A6 Klimatronik 180.000km Ndrrim i mundshem

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gsh 21:30
Linku:
Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 TDI

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gsh 19:39 Vetura , Lipjan

Audi A3 1.9TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gsh 19:18 Vetura , Lipjan

shes 2 guma 185.15.me c

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Gsh 20:58 Vetura , Lipjan

Audi Q7 shitet ose ndrrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gsh 20:58 Vetura , Lipjan

audi q7 shitet ose ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Gsh 22:24 Vetura , Lipjan

U shit...

390 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Gsh 21:22 Vetura , Lipjan

Shite audija urgjet

880 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gsh 22:32 Vetura , Lipjan

U shit flm merrjep

380 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gsh 20:11 Vetura , Lipjan

Audi A4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gsh 13:50 Vetura , Lipjan

Audi A4 S-line

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gsh 10:15 Vetura , Lipjan

Audia

350 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gsh 23:19 Vetura , Lipjan

Audi A1 1.6 Diesel 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Gsh 21:40 Vetura , Lipjan

Shes audi 80 me regjistrim 1 vit

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gsh 11:29 Vetura , Lipjan

Audi A6

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Gsh 08:57 Vetura , Lipjan

audi a4. 3.0benzin quattro. automatik cabrio

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gsh 16:31 Vetura , Lipjan

U shit flm merrjep

480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gsh 13:10 Vetura , Lipjan

Audi A5 3.0TDI Quattro

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gsh 12:13 Vetura , Lipjan

Audi a3

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Gsh 00:41 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. PA DOGAN Me DEFEKTE. DHE ME RKS

1 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gsh 00:41 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. Me DOGAN DHE Pa DOGAN. Me DEFEKTE

1 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gsh 08:32 Vetura , Lipjan

Audi A6

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gsh 07:26 Vetura , Lipjan

Shite vetura urgjet

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gsh 18:37 Tregtar makinash Vetura , Lipjan

AUDI A4 2,0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gsh 08:33 Vetura , Lipjan

Audi -87 shkurt

250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gsh 17:17 Vetura , Lipjan

Audi A3 TDI 1.9

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gsh 09:27 Vetura , Lipjan

shitet 250euro shkurt

250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Gsh 23:03 Vetura , Lipjan

Audi A3 1.9 Diezel

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim