Dje 21:10 Vetura , Lipjan

Audi a5 3.0 tdi quattro 239 ps automatik kamer

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 17:55 Vetura , Lipjan

Audi a5 2.0 tdi

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 17:49 Vetura , Lipjan

Rent a Car

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 16:17 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 13:45 Vetura , Lipjan

Audi A5

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 10:40 Vetura , Lipjan

Shes audin

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim