Accent , 1
Atos , 1
Coupe , 1
Getz , 1
Lantra , 1
Santa Fe , 1
Sonata , 1
Tucson , 1
i30 , 1
Dje 19:51 Vetura , Lipjan

Getz Croos viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:11 Vetura , Lipjan

Hyundai i30 1.6crdi 82 mij km viti 2011 me dogan

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Krr 16:34 Vetura , Lipjan

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 09:18 Vetura , Lipjan

Ushit

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 22:49 Vetura , Lipjan

DIZNE PER HYNDAI DHE KIA 2.0 CRDI

180 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 17:14 Vetura , Lipjan

Shes Kombi Hyundai i sapo ardhur nga Zvicrra

3 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Nën 18:09 Vetura , Lipjan

Shes Hundai kamionet

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 19:53 Vetura , Lipjan

Mundsi ndrrimi

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 23:17 Vetura , Lipjan

gjip

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 03:00 Vetura , Lipjan

hyundai coupe ,kerre ,vetura

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 20:00 Vetura , Lipjan

Nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim