S 280 , 1
S 300 , 2
S 320 , 9
S 350 , 1
S 400 , 1
S 420 , 1
S 430 , 1
S 600 , 1
S 65 AMG , 1
Sot 12:52 Vetura , Lipjan

Mercedes S 320 Cdi Facelif Rks -02

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Vetura , Lipjan

Mercedes S 400 Cdi Facelif Full Opsion -02

5 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:27 Vetura , Lipjan

MERCEDES S 420 CDI...2007...FULL...KAMER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:20 Vetura , Lipjan

Mercedes benz w126 280se dhe 500se

4 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 22:11 Vetura , Lipjan

Mercedes. S 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 16:26 Vetura , Lipjan

Mercedes S 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 12:06 Vetura , Lipjan

AUTO SERVIS Diagnoz për të gjitha veturat

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 13:25 Vetura , Lipjan

Mercedes s65 AMG v12

95 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 22:57 Vetura , Lipjan

Mercedes S300 -95

3 777 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:18 Vetura , Lipjan

Shitel benz S 350 Benzin Gaz

16 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 20:35 Vetura , Lipjan

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 10:18 Vetura , Lipjan

Setra 315

33 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Nën 09:28 Vetura , Lipjan

Shitet mercedesi

6 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:28 Vetura , Lipjan

Mercedes S320-01

6 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:51 Vetura , Lipjan

Shitet mercedesi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 10:17 Vetura , Lipjan

Shitet mercedesi

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 11:06 Vetura , Lipjan

Mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 18:08 Vetura , Lipjan

Mercedes

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim