Sot 14:24 Vetura , Lipjan

NISAN PRIMIERA 1.9 DCI..2005...

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 22:58 Vetura , Lipjan

shitet Nisan primiera

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 01:41 Vetura , Lipjan

shes nisan mremiera

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Gsh 21:34 Vetura , Lipjan

Nisan Primera

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Qer 01:46 Vetura , Lipjan

shitet dhe ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim