16 Mar 13:54 Vetura , Lipjan

Ndrrim dhe me kerre.

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 16:46 Vetura , Lipjan

OPEL VIVARA 2.5 DIZELL ME KLIM NGA ZVICRRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim