Dje 09:06 Banesa , Malishevë

Banes ne Malishevë- afer Ambulantes

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Krr 10:22 Banesa , Malishevë

Bansa ne shitje

Numri i dhomave: 3
04 Krr 09:44 Banesa , Malishevë

Shitet banesa ne katin e 3

Numri i dhomave: 3
22 Sht 16:27 Banesa , Malishevë

Shes banesen ose bej ndrrim

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Dhj 10:38 Banesa , Malishevë

Banesa eshte e re me fasad dhe e banushme

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Në fillim