Dje 20:09 Vetura , Malishevë

bik

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 20:09 Vetura , Malishevë

shes singjir per kamioneta

33 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 00:01 Vetura , Malishevë

Keto jane mostrat dhe keni mundsi te zgjidhni arom

27 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 12:45 Vetura , Malishevë

shes ose ndrroj rrakin

230 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 12:09 Vetura , Malishevë

shes

1 400 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 17:51 Vetura , Malishevë

Shes

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 21:36 Vetura , Malishevë

halim

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 00:22 Vetura , Malishevë

shitet

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
09 Gsh 11:15 Vetura , Malishevë

fellne-goma . komplet

700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim