25 Nën 16:16 Vetura , Malishevë

Fiat Punto 1.7 TURBO Disel

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 16:55 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrohet Fiati, ekstra muzik dhe sport

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gsh 23:56 Vetura , Malishevë

Fiat punto

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 17:10 Vetura , Malishevë

Shes Fiat Punto 1.1

799 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 12:34 Vetura , Malishevë

Shes (ndrroj) Fiat Punto 1.9 JTD viti 2000

2 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 10:04 Vetura , Malishevë

Fiat punto sport

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 10:26 Vetura , Malishevë

Fiat punto sport

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:22 Vetura , Malishevë

Shes Veturen Fiat Punto

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Mar 19:35 Vetura , Malishevë

Fiat punto

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 10:41 Vetura , Malishevë

....

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 15:32 Vetura , Malishevë

Fiat 1.8/16v

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 10:56 Vetura , Malishevë

Shes

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 12:57 Vetura , Malishevë

Fiati

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 17:24 Vetura , Malishevë

fiati

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 16:31 Vetura , Malishevë

Fiat Punto benzin

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 13:57 Vetura , Malishevë

fiat punto 1.2 benzin

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Nën 13:37 Vetura , Malishevë

shitet vetura fiat punto 1.2 benzin

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Tet 22:08 Vetura , Malishevë

Fiat gjendje mir

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 13:48 Vetura , Malishevë

Fiat punto

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 21:10 Vetura , Malishevë

fiatt

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 20:48 Vetura , Malishevë

Fiat

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 17:58 Vetura , Malishevë

Fiat

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 16:53 Vetura , Malishevë

Shitet vetura fiat punto 1.9 tdi dhe bejm ndrrim

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 09:58 Vetura , Malishevë

Fiat Punto -00

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 10:19 Vetura , Malishevë

Fiat Punto

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 18:31 Vetura , Malishevë

Shes Fiat Punto 1.9 JTD

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:21 Vetura , Malishevë

Fiat punto 1.2 Benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 19:55 Vetura , Malishevë

Fiat Punto 1.2 benzin -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 10:40 Vetura , Malishevë

Fiat

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 23:10 Vetura , Malishevë

Fiat punto

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Nën 21:25 Vetura , Malishevë

Fiat Punto GT 1.4 Turbo

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:14 Vetura , Malishevë

Fiat Punto GT 1.4 Turbo

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 12:50 Vetura , Malishevë

Fiat punto

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 16:20 Vetura , Malishevë

Fiat Punto 1.2 Benzin

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 09:30 Vetura , Malishevë

Fiat Punto

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim