Agila , 2
Ascona , 1
Astra , 53
Calibra , 8
Campo , 1
Combo , 10
Corsa , 55
Frontera , 4
GT , 1
Kadett , 10
Meriva , 9
Omega , 4
Rekord , 1
Tigra , 1
Vectra , 58
Vivaro , 1
Zafira , 22
Sot 11:26 Vetura , Malishevë

Opel corsa 91

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:12 Vetura , Malishevë

shitet dhe ndrrohet vp92 rks 7 muj

970 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:25 Vetura , Malishevë

Shes vekter

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:03 Vetura , Malishevë

Shes opel corza 1.4 benzin urgjent 600€

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:22 Vetura , Malishevë

shes opell corsen 10 muaj regjistrim bejm ndrrim

585 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:03 Vetura , Malishevë

Shes Opel Vekter Sport 2.0 Benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 20:27 Vetura , Malishevë

shitet ose nderrohet

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 21:53 Vetura , Malishevë

Shitet

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 19:38 Vetura , Malishevë

SHES.CUNGA

40 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 17:20 Vetura , Malishevë

Opell corza rgjisrtrim deri tetor 2017

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 19:16 Vetura , Malishevë

Opel

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 10:27 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndërrohet

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 17:40 Vetura , Malishevë

Opel Kadet

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 10:10 Vetura , Malishevë

Opel Corsa 1.4 benxin rks 1 vit -08

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 10:02 Vetura , Malishevë

Opel Corsa 1.7 dizell rks -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 10:02 Vetura , Malishevë

Opel Corsa 1.4 benxin rks -02

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 20:10 Vetura , Malishevë

shes opel corsa

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 19:18 Vetura , Malishevë

opel meriva 1.7 cdti me 2 te kuqe

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Jan 11:23 Vetura , Malishevë

Opell corza 10 muj RKS shum e rujtne

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 10:03 Vetura , Malishevë

opell agila 1.2 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 21:39 Vetura , Malishevë

Shes makinen posa ardhur Nga gjermania

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Jan 19:38 Vetura , Malishevë

Opel astra

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 16:04 Vetura , Malishevë

shes apo ndrroj vp 92 rks 7 muj

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Jan 20:30 Vetura , Malishevë

shitet dhe ndrrohet vp 92 rks 7 muj

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Jan 18:04 Vetura , Malishevë

shitet ndrrohet vp 92 rks 7 muj

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Jan 11:21 Vetura , Malishevë

shitet ndrrohet vp92 rks 04.07.2017 mepasat merrce

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 20:28 Vetura , Malishevë

Opel Astra benzin

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 15:42 Vetura , Malishevë

shitet dhe ndrrohet vp92 regj 04.07.2017

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 09:17 Vetura , Malishevë

Opel Astra shitet edhe bejm ndrrim

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 23:12 Vetura , Malishevë

Opel meriva 04

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 10:07 Vetura , Malishevë

Opel

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 20:59 Vetura , Malishevë

Opel Astra dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 08:31 Vetura , Malishevë

Shes korsen 5muj rks

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 20:43 Vetura , Malishevë

Opel meriva 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 18:20 Vetura , Malishevë

Opel Zafira 2.o

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 17:47 Vetura , Malishevë

Shitet opel vectra 1.6Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Dhj 15:32 Vetura , Malishevë

Opel Zafira dizel

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 18:45 Vetura , Malishevë

Opel

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 15:54 Vetura , Malishevë

Corza c

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 21:52 Vetura , Malishevë

Shes Opel Astra 1.4 me benzinë

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 12:26 Vetura , Malishevë

Shitet Opel Vectra

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 17:57 Vetura , Malishevë

Opel Astra 1.7

5 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 18:39 Vetura , Malishevë

Shes vectra A 20 I RKS deri ne muajin 05 2017

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 09:10 Vetura , Malishevë

Opel Vectra 1.6 benxin

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 20:49 Vetura , Malishevë

Opell vectra 2.2 Turbo dizelll

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 19:48 Vetura , Malishevë

Shitet OPEL ASTRA DI 2.0

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 14:53 Vetura , Malishevë

Opel Corsa -86

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 13:01 Vetura , Malishevë

Opel Zafira

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 20:57 Vetura , Malishevë

Shes opel vektren urgjend

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 13:36 Vetura , Malishevë

Vetur Opel Astra 1.7

5 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim